Lamborghini-nin Azərbaycandakı rəsmi dileri olan Lamborghini Baku, EMEA (Avropa, Yaxın Şərq və Afrika) regionu üzrə keçirilən nüfuzlu Dealer Excellence Award-da satış sahəsində 1-ci yerə layiq görülüb.
Bu yüksək mükafat Lamborghini Baku-nun müstəsna fəaliyyətini, müştəri məmnuniyyətinə sadiqliyini və Lamborghini brendinə olan güclü bağlılığını əks etdirir. EMEA regionunun ən nüfuzlu dilerləri ilə güclü rəqabət şəraitində Lamborghini Baku satış və xidmət sahəsində əldə etdiyi yüksək nailiyyətlərlə fərqlənərək liderlik mövqeyini təmin edib.
Lamborghini-nin Bakıda rəsmi nümayəndəsi olan Nazar Holdings şirkətinin sahibi Əli Nazar bu uğuru belə şərh edib:
“Belə yüksək qiymətləndirməyə layiq görüldüyümüz üçün qürur duyuruq. Bu mükafat bütün komandamızın həvəsinin, əzmkarlığının və zəhmətinin, eləcə də müştərilərimizin bizə olan etimadının və sədaqətinin göstəricisidir. Bu nailiyyət bizi daha böyük uğurlara həvəsləndirir və Lamborghini təcrübəsini ən yüksək səviyyədə təqdim etmək üçün daha da motivasiya edir.”
Bu nailiyyət Lamborghini Baku-nun regiondakı lider mövqeyini daha da gücləndirir və şirkətin mükəmməllik, innovasiya və yüksək səviyyəli lüks avtomobil təcrübəsi təqdim etmək məqsədinə sadiqliyini bir daha təsdiq edir.
Nazar Holdings haqqında
Nazar Holdings Azərbaycan, Gürcüstan və Özbəkistanda fəaliyyət göstərən aparıcı supercar avtomobil şirkətidir. Qlobal səviyyədə tanınmış brendləri təmsil edən şirkət müştəri xidməti və avtomobil sahəsində yeni standartlar tətbiq edir. Nazar Holdings, Lamborghini-nin Bakıdakı rəsmi dileri olaraq bölgədə lüks avtomobil sahəsini yenidən müəyyənləşdirməkdə davam edir.