...

Nazir və digər qurumların rəhbərlərinin mart üçün qəbul cədvəli açıqlanıb

Cəmiyyət Materials 27 Fevral 2023 13:24 (UTC +04:00)
Nazir və digər qurumların rəhbərlərinin mart üçün qəbul cədvəli açıqlanıb

Bakı. Trend:

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərləri tərəfindən 2023-cü ilin mart ayında şəhər və rayonlarda keçiriləcək vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.

Vətəndaşların qəbulu müəyyən edilmiş günlərdə saat 10:00-da başlayır.cədvəli təqdim edir.

Trend cədvəli təqdim edir

S/n

Qəbulun keçirildiyi

şəhər, rayon

Əhatə olunan

şəhər və rayonlar

Qəbulu keçirən mərkəzi icra hakimiyyəti orqanı və idarəetmə qurumu

Qəbulun keçirildiyi

gün

1.

Göyçay

Göyçay, Ağdaş, Kürdəmir, Ucar, Zərdab

Rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat naziri Rəşad Nəbiyev

02

2.

Şəmkir

Şəmkir, Gədəbəy, Tovuz, Ağstafa, Qazax

Energetika naziri

Pərviz Şahbazov

03

3

Biləsuvar

Biləsuvar, Cəlilabad, Cəbrayıl

Gənclər və idman naziri

Fərid Qayıbov

09

4.

Şamaxı

Şamaxı, Qobustan

Kənd təsərrüfatı naziri

İnam Kərimov

09

5.

Quba

Quba, Qusar, Xaçmaz, Şabran, Siyəzən

Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi

Arzu Rəhimov

09

6.

Oğuz

Oğuz, Qəbələ, Ağdaş

Ədliyyə naziri

Fikrət Məmmədov

10

7.

Salyan

Salyan, Neftçala

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Bahar Muradova

10

8.

Neftçala

Neftçala, Salyan

Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri

Şahin Bağırov

10

9.

Tovuz

Tovuz, Ağstafa, Qazax

Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsinin sədri

Anar Quliyev

10

10.

Xızı

Xızı, Siyəzən

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri

Zaur Mikayılov

10

11.

Hacıqabul

Hacıqabul, Şirvan

“Azərişıq” ASC-nin sədri

Vüqar Əhmədov

10

12.

Sabirabad

Sabirabad, Saatlı, İmişli

“Azəriqaz” İstehsalat Birliyinin baş direktoru

Ruslan Əliyev

13

13.

İsmayıllı

İsmayıllı, Qobustan, Şamaxı, Qəbələ, Oğuz

Baş prokuror

Kamran Əliyev

15

14.

Masallı

Masallı, Yardımlı

Ekologiya və təbii sərvətlər naziri Muxtar Babayev

15

15.

Sumqayıt

Sumqayıt, Qubadlı

İcbari Tibbi Sığorta üzrə Dövlət Agentliyinin sədri

Zaur Əliyev

15

16.

Şəmkir

Şəmkir, Gədəbəy, Daşkəsən, Tovuz, Ağstafa, Qazax

Daxili işlər naziri

Vilayət Eyvazov

16

17.

Bərdə

Bərdə, Ağdam, Ağcabədi, Füzuli, Tərtər, Laçın

Qida Təhlükəsizliyi Agentliyinin sədri Qoşqar Təhməzli

16

18.

Salyan

Salyan, Neftçala

Fövqəladə hallar naziri

Kəmaləddin Heydərov

17

19.

Füzuli (Horadiz şəhəri)

Füzuli, Beyləqan, Xocavənd, Cəbrayıl (Cocuq Mərcanlı)

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri Rövşən Rzayev

17

20.

Göyçay

Göyçay, Ağdaş

“Azərsu” ASC-nin sədrinin səlahiyyətlərini icra edən

Köçərli Həsənov

17

21.

Salyan

Salyan, Neftçala

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin sədri

Saleh Məmmədov

27

22.

Ağcabədi

Ağcabədi, Ağdam, Tərtər, Füzuli, Laçın, Cəbrayıl (Cocuq Mərcanlı)

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Mübariz Qurbanlı

29

23.

Göygöl

Göygöl, Gəncə, Naftalan, Daşkəsən, Goranboy, Samux, Kəlbəcər, Xocalı

Elm və təhsil naziri

Emin Əmrullayev

30

24.

Sabirabad

Sabirabad, Saatlı

İqtisadiyyat naziri

Mikayıl Cabbarov

30

25.

Naftalan

Naftalan, Goranboy, Xocalı

“Azəristiliktəchizat” ASC-nin sədrinin vəzifəsini müvəqqəti icra edən

İlham Mirzəliyev

30

26.

Şabran

Şabran, Siyəzən

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri

Sahil Babayev

31

27.

Biləsuvar

Biləsuvar, Salyan, Neftçala, Cəbrayıl

Mədəniyyət naziri vəzifəsini müvəqqəti icra edən

Adil Kərimli

31

S/n

Qəbulun keçirildiyi

şəhər, rayon

Əhatə olunan

şəhər və rayonlar

Qəbulu keçirən mərkəzi icra hakimiyyəti orqanı və idarəetmə qurumu

Qəbulun keçirildiyi

gün

1.

Göyçay

Göyçay, Ağdaş, Kürdəmir, Ucar, Zərdab

Rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat naziri Rəşad Nəbiyev

02

2.

Şəmkir

Şəmkir, Gədəbəy, Tovuz, Ağstafa, Qazax

Energetika naziri

Pərviz Şahbazov

03

3

Biləsuvar

Biləsuvar, Cəlilabad, Cəbrayıl

Gənclər və idman naziri

Fərid Qayıbov

09

4.

Şamaxı

Şamaxı, Qobustan

Kənd təsərrüfatı naziri

İnam Kərimov

09

5.

Quba

Quba, Qusar, Xaçmaz, Şabran, Siyəzən

Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi

Arzu Rəhimov

09

6.

Oğuz

Oğuz, Qəbələ, Ağdaş

Ədliyyə naziri

Fikrət Məmmədov

10

7.

Salyan

Salyan, Neftçala

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Bahar Muradova

10

8.

Neftçala

Neftçala, Salyan

Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri

Şahin Bağırov

10

9.

Tovuz

Tovuz, Ağstafa, Qazax

Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsinin sədri

Anar Quliyev

10

10.

Xızı

Xızı, Siyəzən

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri

Zaur Mikayılov

10

11.

Hacıqabul

Hacıqabul, Şirvan

“Azərişıq” ASC-nin sədri

Vüqar Əhmədov

10

12.

Sabirabad

Sabirabad, Saatlı, İmişli

“Azəriqaz” İstehsalat Birliyinin baş direktoru

Ruslan Əliyev

13

13.

İsmayıllı

İsmayıllı, Qobustan, Şamaxı, Qəbələ, Oğuz

Baş prokuror

Kamran Əliyev

15

14.

Masallı

Masallı, Yardımlı

Ekologiya və təbii sərvətlər naziri Muxtar Babayev

15

15.

Sumqayıt

Sumqayıt, Qubadlı

İcbari Tibbi Sığorta üzrə Dövlət Agentliyinin sədri

Zaur Əliyev

15

16.

Şəmkir

Şəmkir, Gədəbəy, Daşkəsən, Tovuz, Ağstafa, Qazax

Daxili işlər naziri

Vilayət Eyvazov

16

17.

Bərdə

Bərdə, Ağdam, Ağcabədi, Füzuli, Tərtər, Laçın

Qida Təhlükəsizliyi Agentliyinin sədri Qoşqar Təhməzli

16

18.

Salyan

Salyan, Neftçala

Fövqəladə hallar naziri

Kəmaləddin Heydərov

17

19.

Füzuli (Horadiz şəhəri)

Füzuli, Beyləqan, Xocavənd, Cəbrayıl (Cocuq Mərcanlı)

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri Rövşən Rzayev

17

20.

Göyçay

Göyçay, Ağdaş

“Azərsu” ASC-nin sədrinin səlahiyyətlərini icra edən

Köçərli Həsənov

17

21.

Salyan

Salyan, Neftçala

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin sədri

Saleh Məmmədov

27

22.

Ağcabədi

Ağcabədi, Ağdam, Tərtər, Füzuli, Laçın, Cəbrayıl (Cocuq Mərcanlı)

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Mübariz Qurbanlı

29

23.

Göygöl

Göygöl, Gəncə, Naftalan, Daşkəsən, Goranboy, Samux, Kəlbəcər, Xocalı

Elm və təhsil naziri

Emin Əmrullayev

30

24.

Sabirabad

Sabirabad, Saatlı

İqtisadiyyat naziri

Mikayıl Cabbarov

30

25.

Naftalan

Naftalan, Goranboy, Xocalı

“Azəristiliktəchizat” ASC-nin sədrinin vəzifəsini müvəqqəti icra edən

İlham Mirzəliyev

30

26.

Şabran

Şabran, Siyəzən

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri

Sahil Babayev

31

27.

Biləsuvar

Biləsuvar, Salyan, Neftçala, Cəbrayıl

Mədəniyyət naziri vəzifəsini müvəqqəti icra edən

Adil Kərimli

31

Vətəndaşların qəbulu müəyyən edilmiş günlərdə saat 10:00-da başlayır.

Xəbər lenti

Xəbər lenti