#Sevil Mikayılova
-
Rəqəmsal İnkişaf Şurasının yaradılması ilə qanunvericiliyin təkmilləşdirilməsi dinamik xarakter alıb - Sevil Mikayılova
-
Rəqəmsal transformasiya: Azərbaycanın yeni texnoloji inkişaf modeli
-
IPU-ya ilk qadın lider təyin edilib: yeni baş katib vəzifəsinin icrasına başlayıb (FOTO)
-
Sevil Mikayılova Cenevrədə IPU-nun İcraiyyə Komitəsinin 300-cü iclasında iştirak edir
-
Azərbaycan-Türkmənistan münasibətləri geniş regional əhəmiyyət daşımağa başlayıb - Sevil Mikayılova
-
Milli Məclisdə Azərbaycan-İƏT əlaqələrinin gələcək inkişaf istiqamətləri müzakirə edilib (FOTO)
-
“Media haqqında” qanuna dəyişikliklər müasir çağırışlara cavab verir - Sevil Mikayılova
-
15 İyun – Azərbaycanın qurtuluş tarixinin başlanğıcı
-
Sevil Mikayılova Belqradda IPU platformasında: Dünyada ayrıseçkilik xarakterli qanunlar qadınların cəmiyyətdəki rolu ilə bağlı stereotipləri gücləndirir
-
Aqrar sektorda yeni yol xəritəsi kənd təsərrüfatının dönüş nöqtəsi olacaq - Sevil Mikayılova
-
Prezident İlham Əliyev Zirvə görüşündəki çıxışı ilə Avropa təsisatlarının sülhə selektiv yanaşmasını dünyaya çatdırdı - Sevil Mikayılova
-
“Maliyyə icarəsi haqqında” qanun iqtisadiyyatın daha da dinamikləşməsinə xidmət edəcək - Sevil Mikayılova
-
İşğal dövründə Ermənistan tərəfindən Azərbaycanın mədəni irsinə qarşı sistemli dağıntılar həyata keçirilib - Sevil Mikayılova
-
Sevil Mikayılova İstanbulda Qadın Parlamentarilər Bürosu və Forumunun iclasında çıxış edib (FOTO/VİDEO)
-
Deputat Sevil Mikayılova Parlamentlərarası İttifaqda yüksək vəzifəyə təyin olunub (FOTO)
-
Millət vəkili Sevil Mikayılova İstanbulda keçirilən Parlamentlərarası İttifaqın İcraiyyə Komitəsinin iclasında iştirak edib (FOTO)
-
Uzanan müharibələr fonunda Azərbaycanın sülh modeli - münaqişələr illərlə davam etməyə məhkum deyil - Sevil Mikayılova
-
İranın Azərbaycan ərazisinə hücumu regionda sabitliyi bilərəkdən pozmaq və münaqişəni genişləndirmək cəhdidir - Sevil Mikayılova
-
Vaşinqtondakı təxribat cəhdi məqsədli idi - Sevil Mikayılova
-
Azərbaycan və Serbiya gələcək əməkdaşlıq planlarını şaxələndirir - Sevil Mikayılova
-
ABŞ-Azərbaycan arasında imzalanmış xartiya ölkəmizin iqtisadi güc mərkəzinə çevrilməsi prespektivlərini möhkəmləndirəcək - Sevil Mikayılova
-
Müəllimi qorumaq gələcəyimizi qorumaqdır
-
İspaniya Krallığı Deputatlar Konqresinin sədri Azərbaycana səfərə gəlib (FOTO)
-
Xaçmazda 2025-ci ilin sosial-iqtisadi inkişafının yekunları və qarşıda duran vəzifələrə dair hesabat yığıncağı keçirilib (FOTO)
